خانه   »   
Collaboration
   »   
Cisco Unity Connection

Cisco Unity Connection

Unity راهکار جامع در زمینه Unified Messaging و صندوق صوتی (VoiceMail) می باشد. آخرین نسخه ارائه شده توسط سیسکو در حال حاضر Cisco Unity 11 می باشد.

Cisco Unity Connection

در ادامه قابلیت های اصلی Cisco Unity Connection عنوان شده اند:
• Appliance-Base Platform اثبات شده: سرور Cisco Unity Connection بر روی همان سیستم عامل مبتنی بر Appliance امن و پایدار CUCM بنا شده است.
• پشتیبانی از حداکثر 20,000 صندوق صوتی به ازای هر سرور: سرور Cisco Unity Connection می تواند تعداد بالایی صندوق صوتی برای هر سرور ایجاد کند. با اینکه Unity Connection از Single-Server Configuration پشتیبانی می کند، اکثر سازمان ها از چندین سرور به منظور High Availability استفاده خواهند کرد.
• دسترسی به پیام های صوتی از هر کجا: Cisco Unity Connection امکان دسترسی به پیام های صوتی از طریق تلفن، E-mail، Web Browser، تلفن همراه و دیگر بستر های Instant Messaging را فراهم می کند.
• قابلیت ادغام با LDAP: سرور Cisco Unity Connection همچون CUCM می تواند با Corporate Directory موجود در سازمان همچون Microsoft Active Directory ادغام شود تا نیازی به تشکیل و مدیریت یک User Database جداگانه نباشد.
• پشتیبانی از Microsoft Exchange: سرور Cisco Unity Connection می تواند با Microsoft Exchange جهت فراهم کردن قابلیت هایی نظیر Email Text-to-Speech، مدیریت تقویم Exchange (قبول، رد یا لغو جلسات و قرارها) و غیره از طریق تلفن ادغام شود.
• Voice Profile for Internet Mail (VPIM) Support: یک استاندارد برای ادغام سرورهای مختلف پیام صوتی از Vendor های متفاوت، با هدف امکان رد و بدل کردن پیام با کاربرانی که یک سیستم پیام رسانی متفاوت استفاده می کنند می باشد.
• Active/Active High Availability: سرور Cisco Unity Connection می تواند از یک Cluster Publisher/Subscriber همانند CUCM میان جفت سرور نصب شده استفاده کند. هر دو سرور Cluster می توانند درخواست های Client ها را قبول کنند. بزرگترین Cisco Unity Connection Vmware Deployment می تواند تا 250 Voice Mail Port پشتیبانی کند (عملا این امکان را فراهم می کند که 250 نفر به صورت همزمان به پیام های صوتی خود گوش دهند.) با ایجاد High-Availability Pair، شما می توانید تعداد Voice Mail Port های مذکور را تا 500 عدد افزایش دهید.